Valērija linkeviča

Kārtējais Jaungada skrējiens aizvadīts 02.01.2014

30. decembrī Vienības laukumā pie eglītes tika dots starts jau 13. Jaungada skrējienam, kas pulcēja vairāk nekā 100 dalībniekus, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Linkeviča un Koblence kļūst par jaunākajām Latvijas čempionēm 29.07.2013

26. un 27. jūlijā Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā medaļas izcīnīja Daugavpils sportistes Valērija Linkeviča un Aleksandra Koblence, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Jurkevičam jauns Prezidenta balvas rekords, Linkeviča 16. vietā Eiropā 22.07.2013

Nedēļas nogalē Valmierā norisinājās Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā. Dmitrijs Jurkevičs izcīnīja uzvaras divās disciplīnās, savukārt Eiropas junioru čempionātā Valērija Linkeviča ieņēma 16. vietu, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Latvijas kausa posmā vieglatlētikā Linkeviča labo Jēkabpils stadiona rekordu 02.07.2013

30. jūnijā Jēkabpilī norisinājās Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas 2. posma sacensības. No daugavpiliešiem visaugstvērtīgākos rezultātus sasniedza Valērija Linkeviča, ziņo sporta pārvaldes portāls.

Rīgas vieglatlētikas čempionātā daugavpiliešiem sešas medaļas 10.06.2013

7. un 8. jūnijā Rīgā norisinājās atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā pieaugušajiem un junioriem. Daugavpils delegācija varēja lepoties ar labiem rezultātiem, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Pateicoties ziedojumam, četri Daugavpils sportisti gatavosies olimpiādei un piedalīsies sacensībās 17.05.2013

16.maijā Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdes gaitā deputāti atbalstīja Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas speciālā budžeta ieņēmumu un izdevumu tāmes apstiprināšanu.

Linkeviča kļūst par divkārtējo Latvijas čempioni 18.02.2013

16. un 17. februārī Kuldīgā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Divas pirmās vietas izdevās izcīnīt Valērijai Linkevičai, kura pārliecinoši uzvarēja gan 800, gan 1500 metru skrējienos.

Vieglatlēti veiksmīgi startēja sacensībās "Daugava 2013" 07.01.2013

Sestdien Jēkabpilī norisinājās starptautiskās sacensības „Daugava 2013”, kurās piedalījās sportisti no Igaunijas un Latvijas, informē Sporta pārvaldes portāls.

Linkevičai trīs pirmās vietas Itālijā 24.05.2012

Daugavpils skrējēja Valērija Linkeviča Itālijas klubu sacīkstēs izcīnījusi trīs uzvaras, pie tam vienā no distancēm labojusi savu rekordu ārtelpās.